69481+1498:14-52*93-24001=?

+1
Ответы (1)
  1. 29 мая, 14:46
    +1
    1) 1498:14=107

    2) 52*93=4836

    3) 69481+107=69588

    4) 69588-4836=64752

    5) 64752-24001=40751