1] [4294+x]:89=67

2] 1215:[71-y]=27

3] [1001-z].13=1157

4] 26.[z-23]=2574

+2
Ответы (1)
  1. 28 мая, 04:32
    0
    (4294+x) / 89=67

    4294+x=67*89

    4294+x=6063

    x=6063-4294

    x=1769