Побудуй прямокутнык зи сторонамы 3 см и10 см обчисли його переметер и площу

+1
Ответы (2)
  1. 14 августа, 17:36
    0
    Р = (3+10) * 2=26 (см)

    S=3*10=30 (см)
  2. 14 августа, 19:49
    0
    S = a * b = 3 * 10 = 30 см^2

    P = a+a+b+b = 3+3+10+10 = 26 см