21,594-18,088:2+5 - (1-0,5) * 13=

+4
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 04:44
    0
    1) 1-0,5=0,5

    2) 18,088:2=2,044

    3) 0,5*13=6,5

    4) 21,594-2,044=19,55

    5) 19,55+5=24,55

    6) 24,55-6,5=18,05