Обчислити зручним способом 594•7+33•594+40•6

+2
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 10:40
    0
    594*7+33*594+40*6=594 * (7+33) + 40*6=594*40+40*6=40 * (594+6) = 40*600=24000