3,4 * (0,4+0,2) + 1,52=8,32

+2
Ответы (1)
  1. 4 мая, 13:33
    0
    3,4 * (0,4 + 0,2) + 1,52 = 3,4 * 0,6 + 1,52 = 2,04 + 1,52 = 3,56