X+397=1000-603

1000-x=402+596

+4
Ответы (1)
  1. 24 мая, 05:40
    0
    Х+397=1000-603

    Х+397=397

    Х=397-397

    Х=0

    1000-х=402+596

    1000-х=998

    Х=1000-998

    Х=2