1/9 * (3/5-х) - (х-1/15)

+2
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 09:04
    0
    1/9 • (3/5 - х) - (х - 1/15) = 1/15 - 1/9 х - х + 1/15 = 2/15 - 1 1/9 х