Не можу розвязати р1 вняння 26 + (72 : n) = 7 * 5

+5
Ответы (2)
  1. 16 мая, 05:25
    0
    1. 26 = (72:n) = 35

    2 / 35-26=9

    3/n=72: 9=8

    Проверка 26 + (72:8) = 7*5 72:8=9 26+9=35 35=35
  2. 16 мая, 05:33
    0
    26 + (72:n) = 7*5

    26 + (72:n) = 35

    72:n = 35-26

    72:n = 9

    n=72:9

    n=8

    ответ: 8