A) 38*39+61*38+4800: (6*115-105*6)

b) 6 ^^2 - (6^^2*18:3^^3+3^^2=

+2
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 21:25
    0
    1) 1482+2318+4800 / (690-630) = 1482+2318+80=3880

    2) 36 - (36*18/27+9) = 36 - (24+9) = 36-33=3