90+y*8=154

як розвязати це ривняння

+1
Ответы (2)
  1. 7 августа, 11:38
    0
    У*8=154-90; у*8=64; у=64:8; у=8
  2. 7 августа, 13:26
    0
    8y=154-90

    8y=64

    y=64/8

    y=8