7 (4 а+3b) - 6 (5a+7b) при a=2, b = - 3

+4
Ответы (2)
  1. 3 июля, 17:49
    0
    7 (8-9) - 6 (10-21) = - 7+66=59
  2. 3 июля, 19:00
    0
    7 (8-6) - 6 (10-21) = 7*2+11*6=14+66=80