21476*7+87:3*100; 700*800-60944*8; (34079+7621) : 100*50; 80000: (61700-60700) * 5087;

+4
Ответы (1)
  1. 12 января, 19:34
    0
    1) 21476*7+87:3*100=153232

    2) 700*800-60944*8=72448

    3) (34079+7621) : 100*50=20850

    4) 80000: (61700-60700) * 5087=406960