У штрих - 1 = х/у помгите

+5
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 06:03
    0
    Dy/dx-1=x/y

    ydy-ydx=xdx

    ydy = (y+x) dx

    0,5y²=yx+0,5x²+const

    y²-2yx-x²=const