У трьох школах 1,2,3-навчаеться 1000 уч. У школах 1,2 разом 600 уч, а в школах 2,3-760 уч. Скильки учнив навчаеться в кожний школи?

+4
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 05:21
    0
    1) 1000-600=400 (уч) - в 3 школе

    2) 1000-760=240 (уч) - в 1 школе

    3) 600-240=360 (уч) - во 2 школе