Довжина прямокутника 8 см, це на 3 бильше за ширину. знайди периметр и площу прямокутника? как зробиты

+5
Ответы (1)
  1. 8 марта, 19:16
    0
    Ширина 8 - 3 = 5

    Периметр P = (8 + 5) * 2 = 26

    Площадь S = 8 * 5 = 40