25 см^ 50 мм^ - 12 см^ 90 мм^

48 м^-5 м^25 дм^

"^"это в квадрате

+4
Ответы (1)
  1. 23 июля, 03:01
    0
    1) 25 см^2 50 мм^2-12 см^2 90 мм^2=2550 мм^2-1290 мм^2=1260 мм^2=12 см^2 60 мм^2;

    2) 48 м^2-5 м^25 дм^2=4800 дм^2-525 дм^2=4275 дм^2=42 м^2 75 дм^2