5 класс дробь а) 4 13 + у = 1 б) 1-у = дробь 6 17 в) у + дробь 9 14 = 1 г) 1 - у = дробь 13 21

+3
Ответы (1)
  1. 12 марта, 17:30
    0
    А) y=3 13

    Б) y=11/17

    В) y=5/14

    Г) y=7/21=1/3