3604*95 + (100000-2925) : 25=

+4
Ответы (1)
  1. 3 октября, 16:13
    0
    1) 100000-2925 = 97075

    2) 3604*95 = 342380

    3) 97075/25 = 3883

    4) 342380+3883 = 346263