Вычислите

(4.57-27.1 (1.56-1.46)) : 0.2

+1
Ответы (1)
  1. 1 июля, 11:28
    0
    (4.57-27.1 (1.56-1.46)) : 0.2 = (4.57-27.1*0,1) : 0.2 = (4.57-2,71) : 0.2=1,86:0,2=0,93