Склади та розвяжи задачи. I-16 м. 2-на 8 м менше 3-? у 4 рази менше ниж 1,2. разом

+5
Ответы (1)
  1. 29 июля, 00:41
    0
    1) 16-8=8 (м) - 2 2) 16+8=24 (м) - 1 и 2 3) 24:4=6 (м) - 3