2049•7-9659+18•105-6992:38:23

+3
Ответы (2)
  1. 17 мая, 03:17
    0
    14343-9659+1890-8=-6344
  2. 17 мая, 04:52
    0
    1) 2049*7=14343

    2) 18*105=1890

    3) 6992:38:23=8

    4) 14343-9659+1890-8=6566