0,64 (3,36-0,7) - 3,3

Помогите

+2
Ответы (1)
  1. 21 июня, 19:18
    0
    1. 3.36-0.7=2.66

    2. 0.64*2.66=1.70

    3.1.70-3.3=-1.6