Яблук 16 кг Груш? на 4 кг.< Разом?

+5
Ответы (2)
  1. 15 февраля, 09:51
    0
    Ответ будет 12 16-4=12
  2. 15 февраля, 09:54
    0
    16-4=12 (кг) - груш

    Где-то так