А) 5007 * (11815:85 - (4806-4715)

+5
Ответы (2)
  1. 25 мая, 20:48
    0
    5007 * (11815:85 - (4806-4715) = 240336
  2. 25 мая, 20:49
    0
    5007 * (11815:85 - (4806-4715) = 240 336

    1) 4806-4715=91

    2) 11815:85=139

    3) 139-91=48

    4) 5007*48=240 336