Розвяжи ривнення 48762 - х = 1234+867

+1
Ответы (2)
  1. 13 ноября, 05:25
    0
    48762-х=1234+867

    48762-х=2101

    х=48762-2101

    х=46661
  2. 13 ноября, 06:50
    0
    48762-х=1234+867 48762 - х = 1234+867 х=2101 48762 - 2101=46661 х=46661 48762-46661=1234+867