Розвязання ривнення а) х+2540=10700:

Б) х+9=905

В) х * (25) - 100=800

+4
Ответы (1)
  1. 10 августа, 07:23
    0
    А) х=10700-2540=8160

    б) х=905-9=896

    в) х = (800+100) : 25=900:25=36