Розвяжи ривнення 360/х=18 х/14=70

+4
Ответы (1)
  1. 11 августа, 02:50
    0
    360/x=18

    x=360/18

    x=20

    Ответ: 20

    x/14=70

    x=70*14

    x=980

    Ответ: 980