Вычислите: 5,2*2,3 + (12,8-11,36) : 0,6

+4
Ответы (1)
  1. 2 июля, 13:18
    -1
    1) 12,8-11,36=1,44

    2) 1,44:0,6=2,4

    3) 5,2*2,3=11,96

    4) 11,96+2,4=14,36