72: (4*2) и (200-30) * 4

+2
Ответы (2)
  1. 7 января, 03:23
    0
    72: (4*2) = 9

    (200-30) * 4=680
  2. 7 января, 04:01
    0
    72: (4*2=8) = 9

    (200-30=170) * 4=680