Упроститити выражение (138+m) - 95

+4
Ответы (2)
  1. 29 сентября, 16:01
    0
    (138+m) - 95=138-95+m=43+m
  2. 29 сентября, 18:39
    0
    138+m-95=43+m

    ответ: 43+m