15•10 + (30-20) •5=

15•10+30-20•5=

(120+320:4) •2=

(120+320) : (4•2) =

+3
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 13:36
    0
    15*10 + (30-20) * 5=800

    15*10+30-20*5=80

    (120+320:4) * 2=400

    (120+320) : (4*2) = 55