7-b и b+8 при b=32 b=34 b=46 b=68

+2
Ответы (2)
  1. 12 апреля, 18:29
    0
    7-32=-25; 7-34=-27; 7-46=-39; 7-68=-61

    32+8=40; 34+8=42; 46+8=54; 68+8=76
  2. 12 апреля, 19:25
    0
    7-32=25

    32+8=40

    7-34=27

    34+8=42

    7-46=-39

    46+8=54

    7-68=-61

    68+8=76