496:8 + 28*4 - (77+25) + 35*7:5=?

+5
Ответы (1)
  1. 16 мая, 17:15
    0
    1) 77+25=102. 2) 496:8=62. 3) 28*4=112. 4) 35*7=245. 5) 245:5=49. 6) 62+112=174. 7) 174-102=72. 8) 72+49=121.