10% от 30 57 125 200 250 310

+5
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 13:25
    0
    10 * (1 / 100) * 30 = 3

    10 * (1 / 100) * 57 = 5,7

    10 * (1 / 100) * 125 = 12,5

    10 * (1 / 100) * 200 = 20

    10 * (1 / 100) * 250 = 25

    10 * (1 / 100) * 310 = 31