4x5 2x10 1x20 8x3 4x6 2x12

+4
Ответы (2)
  1. 5 января, 03:32
    0
    1. 20 2. 20 3. 20 4.24 5.24 6. 24
  2. 5 января, 06:16
    0
    4*5=20

    2*10=20

    1*20=20

    8*3=24

    4*6=24

    2*12=24