Вычеслите:-4,7/9+5/6-2/3

+1
Ответы (1)
  1. 25 июля, 01:13
    0
    -4.7/9+5/6-2/3

    1) - 4.7/9+5/6=-4.7/18+5/18=9.7/18

    2) 9.7/18-2/18=6.7/18