3,8*0,65+128:1,6-80,07

+1
Ответы (1)
  1. 29 марта, 09:36
    0
    1) 3,8·0,65=2,47

    2) 128:1,6=80

    3) 2,47+80=82,47

    4) 82,47-80,07=2,4