Ришить уравнение: 15x-6x-3x=21,6; 30y-9y-12y=3,42; 5x+7x-8x=0,48; 8y-3y+7y=156

+1
Ответы (2)
  1. 15 октября, 16:08
    0
    15x-6x-3x=21,6

    6 х=21.6

    х = 21.6 : 6

    х = 3.6
  2. 15 октября, 16:49
    0
    15 х-6 х-3 х=21.6

    6 х=21.6

    х=21.6:6

    х=3.6

    30 у-9 у-12 у=3.42

    9 у=3.42

    у=3.42:9

    у=0.38

    5 х+7 х-8 х=0.48

    4 х=0.48

    х=0.48:4

    х=0.12

    8 у-3 у+7 у=156

    12 у=156

    у=156:12

    у=13