Орнекти ыкшамдау 2 (х+3) + 5 (х+1). 9 (7+у) + 8 (6+у). 4 (3 х+23) + 7 (6+5 х). 12 (9+8 у) + 3 (11+6 у)

+1
Ответы (2)
  1. 2 ноября, 05:47
    0
    1) = 2 х+6+5 х+5=7 х+11

    2) = 63+9 у+48+8 у=17 у+111

    3) 12 х+92+42+35 х=47 х+134

    4) 108+96 у+33+18 у=114 у+141
  2. 2 ноября, 06:05
    0
    1)

    2 * (Х + 3) + 5 * (Х + 1) = 2 х + 6 + 5 х + 5 = 7 х + 11

    2)

    9 * (7 + y) + 8 * (6 + y) = 63 + 9y + 48 + 8y = 17y + 111

    3)

    4 * (3x + 23) + 7 * (6 + 5x) = 12x + 92 + 42 + 35x = 47x + 134

    4)

    12 * (9 + 8y) + 3 * (11 + 6y) = 108 + 96y + 33 + 18y = 114y + 141