Орнекти ыкшамдау 2.3 а + (-3.56 а) + 7.8 а

+3
Ответы (1)
  1. 31 августа, 16:39
    0
    2.3 а + (-3.56) + 7.8 а=2.3 а-3.56 а+7.8 а=-1.26 а+7.8 а=6.54 а