Побудуй прямокутник зи сторонами3 см и 10 см та обчисли його периметр и площу

+4
Ответы (2)
  1. 22 декабря, 03:45
    0
    Р = (a+b) * 2, где а, b стороны прямоугольника

    Р = (3+10) * 2=26 см

    S=a*b

    S=3*10=30 см²
  2. 22 декабря, 05:57
    0
    Р=3*2+10*2=26 см

    S=3*10=30 см в квадрате