Побудуй прямокутник зи сторонами 2 см 5 мм и 9 см 5 мм. Обчислити його периметр и площу.

+1
Ответы (1)
  1. 1 октября, 16:49
    0
    Р=2 (25+95) = 240 мм або 24 см

    S=25*95=2375 мм^2