D) 195 x 0,25 + 6,25 : 25=

+5
Ответы (2)
  1. 2 июня, 05:56
    0
    195*0,25=48,75

    6,25/25=0,25

    48,75+0,25=97,75.
  2. 2 июня, 07:24
    0
    195*0,25+6,25:25=48,75+0,25=49