50500 - (28*300+1600) - 6570:90*126

+3
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 06:39
    0
    1) 28*300=8400

    2) 8400+1600=10000

    3) 6570:90=73

    4) 73*126=9198

    5) 50500-10000=40500

    6) 40500-9198=31302