Вычисли 21476*7+87:3*100

+5
Ответы (1)
  1. 12 мая, 11:07
    0
    21476 * 7+87:3*100=153232

    1) 21476*7=150332

    2) 87:3=29

    3) 29 * 100=2900

    4) 150332+2900=153232