Вычислите: 3/4+8/21 5/6-3/22 0,75 - (3/16+1/24)

+4
Ответы (1)
  1. 22 июля, 02:15
    0
    3/4+8/21=63/84+32/84=95/84=1. 11/84 5/6-3/22=110/132-18/132=92/132 3) -