Як розвязати приклад 9,4 х-7,8 х+0,52=1

+3
Ответы (1)
  1. 11 марта, 00:50
    0
    9,4 х-7,8 х+0,52=1

    1,6 х+0,52=1

    1,6 х=1-0,52

    1,6 х=0,48

    х=0,48:1,6

    х=0,3