19900: (54726-53930) + (12592-9307) * 50

+1
Ответы (1)
  1. 12 октября, 17:05
    0
    1) 54726-53930 = 796

    2) 12592-9307=3285

    3) 19900:796=25

    4) 3285*50=164250

    5) 25+164250 = 164275