253 * 23 - (23206 : 283+184)

+3
Ответы (1)
  1. 17 сентября, 21:50
    0
    1) 23206:283=82

    2) 82+184=266

    3) 253*23=5819

    4) 5819-266=5553

    Ответ: 5553